Zapoj se do hry s novým 3D monitorem

Get Into The Game With The New 3D Monitor Nový 22” 3D Monitor značky iZ3D, navržený pro hráče, bude k vidění na CES 2007 .

Neurok Optics, LLC, společnost zabývající se návrhem, vývojem a marketingem pokročilých vizualizačních 3D systémů, předvede nový 3D LCD monitor se širokoúhlou obrazovkou. Byl navržen, aby nahradil dvojrozměrné monitory a vedle kvalitního obrazu přinesl také možnost dlouhého sledování bez bolesti nebo únavy očí.

Návštěvníci CES 2007 v Las Vegas budou moci na obrazovce shlédnout nový 22″ monitor a mluvit se zástupci iZ3D u společnosti společnosti NEXGEN MediaTech, Inc. na stánku 70605 v Sands. nebo na další prezentaci u společnosti Westinghouse, stának 21707 v South Hall.

17" iZ3D™ Monitor‘Nová 22-palcová širokoúhlá verze monitoru iZ3D dává hráčům pocit fyzické přítomnosti ve hře,’ říká Thomas Striegler, CEO u Neurok Optics, LLC. ‘Opravdové 3D hraní už není žádné science fiction. Naše 3D monitory ukazují neuvěřitelný 3D realizmus, který jsme schopni poskytnout jak herním profesionálům, tak i běžným uživatelům. Pokud se zajímáte o budoucnost hraní, vyberte se na CES 2007 a podívejte se na monitor iZ3D.’

Neurok Optics na CES uvede rovněž celou škálu 3D brýlí ke sledování 3D monitoru pro zesílení herního zážitku. Nový video monitor iZ3D se širokoúhlou 22″ obrazovkou spolu s celou škálou nových pasivních polarizačních brýlí přináší působivé 3D obrazy v hloubce obrazovky nebo vystupující před monitor. Tato pokročilá technologie je kompatibilní s mnoha oblíbenými aplikacemi a uživatel má možnost pohodlně přepínat mezi 2D a 3D zobrazením.

3D monitory iZ3D jsou díky nové technologii, která jim poskytuje značné technické, konkurenční a jedinečné výhody, daleko před ostatními zobrazovacími systémy. Inženýři Neurok Optics’ vyvinuli tuto jedinečnou technologii tak, aby byli schopni zobrazit nastavitelné 3D prostředí aniž by způsobovalo průvodní únavu očí nebo ztrátu orientace v prostoru či bolesti hlavy. V 3D režimu vidí uživatel jasný, čistý a ostrý 3D obraz nebo video za použití lehkých pasivních brýlí bez potřeby clonícího štítu nebo helmy.

Monitor můžete připojit na všechna PC běžných značek vybavená grafickou kartou s duálním video výstupem. Díky jednoduchým funkcím jste schopni jej přepínat mezi běžným kancelářským 2D zobrazováním a 3D obrazem. Specifikace: 1680 x 1050 resolution; zorný úhel až 170°; doba odezvy 5 ms response time; kontrastní poměr až 600:1; a 16.7-milionu barev.

Připojte se ke hře a vyhrajte 17″ iZ3D™ monitor a spoustu dalších cen!

Join the game and win the 17" iZ3D™ Monitor and many more!

 

 

O Neurok Optics, LLC

Soukromá společnost Neurok Optics, LLC byla založena v r. 2001 a věnuje se oboru vizualizaci a zobrazování pokročilých informací. Své marketingové, výrobní a PR aktivity řídí ze sídla v San Diegu v Kalifornii. Specializuje se na návrh a výrobu produktů pro pokročilé 3D vizualizace. Společnost Neurok Optics se specificky zaměřuje na herní a zábavní průmysl, jako své primární trhy.

Navštivte je na stránkách: http://www.iz3d.com/