Pracovní stanice Boxx se 4-jádrovýmí procesory

BOXX Workstation with Quad-Core Processors Výkonné 64-bitové pracovní stanice připravené speciálně pro efektivní filmovou postprodukci

BOXX Technologies Inc., vedoucí společnost v oboru vysoce výkonného hardwaru pro profesionály vizuálních efektů (VFX), ohlásila okamžitou dostupnost pracovních stanic série 3DBOXX® RTX pracujících s novými 4-jádrovými procesory Intel® Xeon® série 5300. Pracovní stanice jsou osazené v jedinečných šasi navržených pro umístění až 15 datových mechanik s přístupovou rychlostí až do 1GB/s. Série 3DBOXX RTX zahrnuje výkonné 64-bitové pracovní stanice připravené speciálně pro efektivní filmovou postprodukci.

“Sérii 3DBOXX RTX jsme navrhli pro vyřešení značného pokroku u výrobních procesů spojeného s aplikacemi Digital Intermediate (DI)”, říká ředitel marketingu u BOXX Technologies Francois Wolf a dodává: “Výsledkem je jedinečná výkonní pracovní stanice určena DI expertům, kteří ji potřebují pro hladkou práci s tisíci HD, 2K nebo 4Ksnímků.”

Boxx“Převratný výkon nových 4-jádrových procesorů Intel Xeon a jeho poměr k spotřebě energie je ideální pro postprodukční VFX aplikace běžící na pracovních stanicích série 3DBOXX RTX”, řekl Boyd Davis, generální manager Intel Server Platform Group Marketing. “4-jádrové procesory Xeon se svými až 8MB vyrovnávací paměti L2 a sběrnicí o frekvenci 1066MHz umožňují úžasný pokrok v rychlosti výrobních procesů multithreadových VFX aplikací v silně multi-tasingkových prostředí.”

Více o pracovních stanicích série 3D BOXX RTX

Série pracovních stanic 3DBOXX RTX je nejnovějším vývojem v rámci iniciativy BOXX-u na pomoc VFX umělcům vytěžit co nejvíc s trendu vícejádrových procesorů a multithreadových aplikací. BOXX je silný zastánce plně 64-bitových technologií využívajících paralelní zpracování, které této společnosti umožňují navrhovat vysoce výkonné výpočetní platformy přinášející zásadní zlepšení ve výrobních procesech VFX profesionálů.

Pracovní stanice série 3DBOXX RTX je dvou-procesorovou pracovní stanicí se schopností používat jak dvou-jádrové, tak i čtyř-jádrové procesory. a dual-processor workstation with the ability to run both Dual-Core and Quad-Core processors.

 

 

Charakteristika pracovních stanic série 3DBOXX RTX:

 

 • 2x PCI Express x16 sloty
 • 2x PCI-X 64/133 MHz
 • 1x PCI Express x8 používající x4
 • 2 x 1394a Firewire™
 • 2 x USB 2.0/1.1
 • 2x RJ45 Gigabit Ethernet
 • 2x interní 3.5″ místa pro HDD
 • 10x vyměnitelné SATA/SAS 3.5″ místa pro HDD
 • 2x možnost 5.25 šasi
 • 2x napájení 600Watt EPS
 • Možnost rackového provedení

 

Kompletní seznam možností najdete na adrese: www.boxxtech.com/Products/3DBOXX/RTX_TechSpecs.asp .

 

 

 

 

 

Cena a dostupnost

 

Pracovní stanice série 3DBOXX RTX jsou dostupné v obou provedeních Dual-Core i Quad-Core Intel Xeon prostřednictvím BOXX a jejich celosvětové sítě prodejců. Ceny se liší podle konfigurace systému. Všechny produkty BOXX zahrnují proslulou technickou podporu, která zajistí, že zákazníci ze své investice vždy vytěží maximum. Pro více informací volejte bezplatní linku BOXX: 1-877-877 BOXX (Severní Amerika) nebo 512-835-0400 (mimo Severní Ameriku), pošlete e-mail obchodnímu oddělení: [email protected] navštivte web BOXX na adrese: www.boxxtech.com .