Jolie vzala roli v “Kung Fu Panda”

 Společnost DreamWorks Animation ohlásila, že Oskarem oceněná herečka Angelina Jolie se připojí k Jacku Blackovi, Jackie Chanovi, Lucy Liu, Dustinu Hoffmanovi a Ianu McShaneovi v obsazení počítačem animované komedii Kung Fu Panda. Tento film dá opět dokopy Jolie a Blacka poté, co se posledně spolu potkali u hlavních hlasových rolí v hitu Příběh Žraloka z roku 2004.

 

 

(C) Regency EnterprisesJolie bude hrát tygřici – mistryni bojových umění, která se rozhodně zaučit pandu Po (Jack Black) do tajemství kung fu. Po dokončení senzačního hitu Pán a paní Smithovi se v poslední době Jolie věnovala finálním pracím na filmu “The Good Shepherd”, jenž bude uveden koncem letošního roku. Pracuje rovněž na filmu  Beowulf režírovaném Robertem Zemeckisem, který se připravuje pro druhou polovinu příštího roku. Reprezentuje ji agentura Media Talent Group.

Na Kung Fu Panda se podílí i Jack Black jako panda Po – podřadný číšník v nudlové restauraci, který je fanatikem kung fu, ale jeho postava mu neposkytuje nejlepší předpoklady býti bojovníkem kung fu. Ve skutečnosti Po představuje tu nejlínější zvířecí bytost ve starověké Číně. To je však velký probélm, protože silní nepřátelé se blíží k bránám města a všechny naděje se podle věštby upínají na postavu jménem Po, který je”vyvoleným”, aby zachránil situaci. Skupina mistrů bojových umění bude potřebovat černý pásek z trpělivosti, než se jim povde ulejváckou pandu změnit na kong fu bojovníka dříve než bude opravdu pozdě.

Film, který produkuje Melissa Cobb se připravuje na uvedení v březnu 2008, režie se ujali John Stevenson a Mark Osborne.