Voice-O-Matic pro Mayu i XSI

Voice-O-Matic for Maya and XSI Di-O-Matic, společnost vyvýjející software pro animaci postav, s potěšením oznamuje, že přichází nový balík Voice-O-Matic pro Autodesk Maya i Softimage XSI.

Voice-O-Matic vedl mezi plug-iny pro pohyb rtů v Autodesk 3ds max více než 4 roky a poskytoval svým zákazníkům jednoduchý, ale velice účinný postup pro rozpovídání a tím i pobavení publika takovými postavami CG historie, jako jsou Spiderman, Batman, Superman a Sonic.

Di-O-Matic právě pracuje na vývoji verze Voice-O-Matic pro práci v rámci prostředí Autodesk Maya a Softimage XSI, a to na stejném technologickém základu, jako byla Oscarem oceněná verze pro 3ds max. Voice-O-Matic je jedno z nejlepších řešení pro vytvoření realistické animace pohybu rtů v rámci vývpje her. Zákaznící v současnosti používají Voice-O-Matic zejména pro produkci celovečerních animovaných filmů, vizuálních efektů a televizních reklam. Mnozí z nich považují tuto jedinečnou aplikaci za svého opravdového asistenta, právě proto, že jim umožňuje velice snadno dosáhnout výsledků pouze pomocí základního ovládání křivek.

Click to enlarge image Uživatelé Mayi a XSI budou již brzy také schopni jednoduše automatizovat pohyb rtů v rámci svého výrobního procesu. Voice-O-Matic přenáší animaci obličeje do nové úrovně pomocí inteligentního fonetického enginu, který pouze rozkládá audio soubory. Voice-O-Matic automaticky přiřazuje správné hlásky a bez časové náročnosti tak dává vašim postavám hlas. Voice-O-Matic přináší automatické pohyby rtů pro jakýkoliv typ postavy a pro praktiky libovolný jazyk včetně Angličtiny, Francouzštiny, Němčiny, Italštiny, Japončiny nebo Španělštiny.

Abel Salazar, Senior Animator u Left Field Productions přisvědčuje: “Pracoval jsem pro film, televizi i produkci her. Toto je bezpochyby nejúžasnější plug-in s jakým jsem kdy pracoval. Bez Voice‑O‑Matic prakticky neexistuje v rámci napnutého produkčního plánu způsob, jak jednoduše připravit tisícky řádků dialogů, když ještě musíte hlídat jednotnou úroveň kvality celé animace.  Voice‑O‑Matic je přívětivý k umělcům a nejlepší ze všech, opravdu funguje!”

Více detailů o Voice-O-Matic se dozvíte na příslušných produktových stránkách:

 

 

Cena a dostupnost:

Voice-O-Matic (Maya Edition) a (XSI Edition) jsou momentálně ve finální fázi vývoje a datum vydání je plánován v nejbližší budoucnosti. Navrhovaná koncová cena je 349$.

 

Di-O-Matic